Stel cookie voorkeur in

Contact

Onderwijs
Onderbouwlocatie (tevens postadres):
Eikakkerhoeven 83 • 5242 KM Rosmalen • Telefoon: 073-8511115     

Bovenbouwlocatie:
Maaslandhoeven 15 • 5244 GS Rosmalen • Telefoon: 073-8511115

www.ecsparrenbos.nl • www.signumonderwijs.nl • info@ecsparrenbos.nl • directie@ecsparrenbos.nl • Twitter: @ecsparrenbos

Opvang
Eikakkerhoeven 83a, 5242 KM, Rosmalen • Telefoon: 073-8507700

Anne Willemen

Groep 3B

Maandag en dinsdag

anne.willemen@signumonderwijs.nl

Bianca Dappers

Groep 5B

woensdag t/m vrijdag

bianca.dappers@signumonderwijs.nl

Chaira Koerse

Groep 5B en 8A

Maandag, dinsdag en donderdag

chaira.koerse@signumonderwijs.nl

Christa Verkammen

Groep 7B

dinsdag, woensdag en donderdag

christa.verkammen@signumonderwijs.nl

Coja Thijssen

Groep 5A

donderdag en vrijdag

coja.thijssen@signumonderwijs.nl

Daniëlle Jeurissen

groep 3B

woensdag, donderdag en vrijdag

danielle.jeurissen@signumonderwijs.nl

Daphne Buitenkamp

groep 7B

maandag, dinsdag en vrijdag

daphne.buitenkamp@signumonderwijs.nl

Daphne van der Brugh

Groep 6A

maandag t/m vrijdag

daphne.vanderbrugh@signumonderwijs.nl

073-8511115

Ellyan Heirman

Vlinders

woensdag t/m vrijdag

ellyan.heirman@signumonderwijs.nl

073-8511115

Frank van de Veerdonk

maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag en vrijdag

frank.vandeveerdonk@signumonderwijs.nl

073-8511115

Heleen Kalis

groep 6B

maandag t/m vrijdag

heleen.kalis@signumonderwijs.nl

Heleen Kuiper

Interne begeleider

heleen.kuiper@signumonderwijs.nl

073-8511115

Henri van der Doelen

Conciërge

dinsdag en donderdag

henri.vanderdoelen@signumonderwijs.nl

073-8511115

Hetty Gallé

Ondersteuning

maandag-, dindag-, woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend

hetty.galle@signumonderwijs.nl

073-8511115

Inge Hoekstra

Giraffen

maandag en dinsdag

inge.hoekstra@signumonderwijs.nl

Jane Krootjes

Ondersteuning

jane.krootjes@signumonderwijs.nl

073-8511115

Jeannie Ketelaars

Groep 4A

maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

jeannie.ketelaars@signumonderwijs.nl

073-8511115

Jeroen Büller

Groep 4B

donderdag en vrijdag

jeroen.buller@signumonderwijs.nl

073-8511115

Judy Boer

beren

om de week woensdag, donderdag en vrijdag

judy.boer@signumonderwijs.nl

Léon Bouten

Kikkers

dinsdag t/m vrijdag

leon.bouten@signumonderwijs.nl

Linda van Hofwegen

Groep 8B

dinsdag, woensdag, donderdag

linda.vanhofwegen@signumonderwijs.nl

Marieke Baten

Newton kids

maandag en dinsdag

marieke.baten@signumonderwijs.nl

073-8511115

Marlies van Dooremalen

kikkers en groep 4A

maandag t/m woensdag

marlies.vandooremalen@signumonderwijs.nl

073-8511115

Maudy van der Plas

Groep 8B

maandag, donderdag en vrijdag

maudy.vanderplas@signumonderwijs.nl

073-8511115

Miek van Schijndel

Groep 4B

maandag, dinsdag en woensdag

miek.vanschijndel@signumonderwijs.nl

073-8511115

Milon van Dommelen

Groep 3A

maandag t/m vrijdag

milon.vandommelen@signumonderwijs.nl

073-8511115

Mirjam Vermeulen

Beren

maandag, dinsdag, om de week woensdag

mirjam.vermeulen@signumonderwijs.nl

Naomi van der Burg

Giraffen

woensdag t/m vrijdag

naomi.vanderburg@signumonderwijs.nl

Pamela Plasmeijer

Groep 3B en ECstra

pamela.plasmeijer@signumonderwijs.nl

073-8511115

Pascal van Schijndel

Administratie

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

pascal.vanschijndel@signumonderwijs.nl

073-8511115

Renske van Kilsdonk

Gymdocent

dinsdag en donderdag

renske.vankilsdonk@signumonderwijs.nl

073-8511115

Sonja Peperkamp

Groep 7A

maandag t/m vrijdag

sonja.peperkamp@signumonderwijs.nl

073-8511115

Sonja Ulehake

Vlinders

maandag en dinsdag

sonja.ulehake@signumonderwijs.nl

Suzanne van der Poll

Groep 5A

maandag t/m woensdag

suzanne.vanderpoll@signumonderwijs.nl

073-8511115

Vincent Las

Muziekdocent

vrijdag

vincent.las@signumonderwijs.nl

073-8511115

Yvette Wijtman

Groep 8A

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

yvette.wijtman@signumonderwijs.nl

073-8511115